Як не крути, а наприкінці року ми всі підводимо підсумки. І наш рік залежить від людей, які були поруч. Усвідомлення того, що ваші близькі — це і є найбільше диво — надихає зафіксувати всі моменти у вiдео та присвятити це тим, кого любите.
Прогулятись святковим містом з друзями та змонтувати про це фільм
Ви можете відчути себе справжнім режисером, адже раптом ця робота надихне вас до повноформатної стрічки і колись зі сцени ви подякуєте саме рідним. Або вам просто хочеться виплеснути свою творчу енергію!
А ще це може стати відеопам'яткою про чудових людей у вашому житті, яку ви переглядатиме з року в рік.
Звісно, це стане чудовим подарунком друзям та рідним під ялинку і розчулить їх до глибини. Особливо круто зібратись за новорічним столом і переглянути це відео разом.
Із режимом "кіноефект", що дозволяє переключати увагу глядача з одного об'єкта в кадрі на інший, можна відзняти фільми варті Каннського лева, без особливих навичок в зйомці — iPhone 13 все зробить за вас. А відмінна стабілізація зафіксує чітко всі найважливіші моменти.
Фотографічні стилі, і система двох камер зі збільшеною матрицею ширококутної камери — зможуть зробити ваше селфі чи портретну зйомку краще, ніж професійному фотографу в студії.
І наскільки чудово тепер, що заряду вистачить на всі-всі ідеї, адже знімаючи на iPhone 13 неможливо зупинитись.